Kocaman Kayıp


FENER YİNE İSTEDİĞİNİ ALAMADI...

Fenerbahçe bu sezon istediğini alamıyor. Takım eksik diye diye eylül ayına geldik. Yeni transferler de oynamaya başladı. Bana göre sadece Valbuena şu an istenen seviyede. Geri kalan oyuncuların kimisi yeni kimisi formsuz. Özellikle Volkan. Son maçların en kötüsü. Fenerbahçeliler yatıp kalkıp Kucka'nın sakarlığına dua etsin yoksa ellerinden Kadıköy yenilmezliği de gidecekti. Son 10 dakikadaki baskılı oyunun sebebi penaltıyla bulduğu gol. Yoksa o baskılı oyun kimseyi yanıltmasın. Fenerbahçe iyi ile kötü arasında kaldı, yani ortaydı. Sonuç olarak istediğini alamadı ve henüz ikinci haftadan liderle arasında 4 puan fark oluştu.

GALİBİYET YOK

Aykut Hoca çok iddialı konuşuyor ama rakiplerinin gücünü bilmiyor. Trabzonspor'u gördük, 5 dakika daha dayansa ikinci haftadan şampiyonluğa havlu atıyordun. Daha Beşiktaş ve Galatasaray'ı saymıyorum. Takımı izledim, fena değil ama eksik çok. Skrtel, Volkan, Topal ve Souza çok formsuz. Alper ve Valbuena oynuyor sadece. V.persie'yi saymıyorum bile, yok gibi. İki maç oldu daha galibiyet göremedik. Haftaya zorlu Gençlerbirliği deplasmanı var, oradan da galibiyet çıkmazsa şampiyonluk tamamen gider, net. Şunu da söyleyeyim zaten bu kalecilerle şampiyonluk imkansız. Özellikle Volkan varken imkanı yok. Bir insan her maç hatalı gol yer mi arkadaş? Her maç ceza sahası dışından gol yer mi? Ben olsam Kameni'yi oynatırım, ölüsü şu Volkan'dan daha iyidir.

HAKEM PALABIYIK REZALET MAÇ YÖNETTİ

Ali Palabıyık, kusura bakma da bu nasıl bir maç yönetmektir? Maçı yönetmek yerine, maçı idare ediyorsun. Boşa mı alıyorsunuz dünya parayı arkadaş? Trabzonspor, maç boyu Fenerbahçeli futbolcuları doğradı, biçti bir tane kırmızı kart yok. En az iki oyuncu atılmalıydı. Palabıyık'ı beğenmedim. Penaltı kararı doğru ama onu da göremeyeni zaten asarlar. Trabzonsporlu bir futbolcu bile atılsaydı maçta dengeler değişirdi. O yüzden hakem maça etki etti. Dolayısıyla benden geçer not alamadı, zayıf.

Okunma : 599

YORUMLAR (0)