Hakem Kötü Fener Ondan Kötü


Akhisarspor 1-0 Fenerbahçe...

OYUN DA YOK GOL DE YOK

Arkadaşlar biliyorum maçtan sonra Fenerbahçeliler özellikle de Aykut Kocaman, bu mağlubiyetin sorumlusunu Bülent Yıldırım olarak gösterecek. Aslında haksız da değiller ama unuttukları bir şey var. Yahu koskoca Fenerbahçe, 97 dakika boyunca ne yaptı? Bana bir açıklayın, ondan sonra hakemi eleştirenlere destek olayım. Ama yok, hiç bir şey yapmadı. Akıl alacak gibi değil. Teknik direktör hataları bir yana, futbolcuların performansı bir yana. Derbiden çıkmışsın hem de kazanıp çıkmışsın, morallisin ve taraftar baskısının olmadığı bir deplasmana, Akhisar'a gelmişsin. Kusura bakma da kazanır ver çünkü Beşiktaş ile Galatasaray evinde oynayacak. Ben haftalar önce de dedim Aykut Kocaman, cesur bir antrenör değil. O yüzden şampiyonluk falan çok zor. Hele ki bu takımla imkansız. Kimse kimseyi kandırmasın bu Fenerbahçe takımı ilk ikiye girerse başarılı olmuş demektir.

BÜLENT AYNI TAS AYNI ''DÜDÜK''

Bülent Yıldırım'ı sevmem çünkü hakem değil, hakemliği kafasında bitirmiş, para kazanmaya bakan akıllı bir iş adamı. Ben onun hakkında artık bir şey demek ya da yazmak istemiyorum çünkü okurlarım sıkılmaya başlayacak. Hep aynı bu Bülent, hep kötü. Eyyamcılıkta üstüne yok. 

Bana açıkla Bülent Yıldırım, Alper'in pozisyonunda ne gördün de kırmızı verdin? Sebebini merak ediyorum. Yoksa aklın derbide mi kaldı? Fenerbahçe'ye ceza mı kesmek istedin? Yoksa Fikret Orman'ın basın toplantısını mı izledin, onun mu etkisinde kaldın? Söylesene Bülent Hoca!

Bir ara çok beğeniyordum seni ama artık mesleğine de saygı duymuyorsun ki hala devam ettiriyorsun. Lütfen daha fazla takımın canını yakma, sonra hesabını veremezsin. Mesleğine ve ülkene saygın varsa bırak, git! Çünkü sen beş yıldır aynı tas aynı düdüksün.

GIULIANO'YU KİM GETİRDİ?

Beyler bayanlar, siz bazı şeylerin farkında değilsiniz belki ama ben farkındayım. Hakem kötü hoca kötü tamam da bu milyonlar kazanan Giuliano Beyefendi ne yapıyor? Ne yapıyor da bu paraları kazanıyor biri bana söylesin. ''Galatasaray'a da gol atacağım.'' demiş. Penaltı olursa atarsın, başka türlü imkanı yok. Kaleye gidemiyorsun daha. Seni bu takıma 10 numara diye getirdiler de yanlış getirmişler belli. Daha alışamadı diye diye lig bitti arkadaş. Sen alışamadın da Galatasaray'ın bütün oyuncuları yeni, onlar nasıl alıştı birbirine? 

 
Okunma : 565

YORUMLAR (0)