BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Suni Teneffüs


Fenerbahçe 3-3 Kayserispor...

İNANILACAK GİBİ DEĞİL

Kim ne derse desin, kimin hatası olursa olsun Fenerbahçe'nin bir Anadolu takımına Kadıköy'de 3-1'den 3-3'e izin vermesi tam anlamıyla inanılacak gibi değil. Tabii sonucun buralara gelmesinin büyük sorumluları var. Bunlardan başlıcası herkesin de düşündüğü gibi kesinlikle Aykut Kocaman.

Dün akşam saçma işlere imza atan Tudor gibi, acayip ve akla mantığa sığmayan değişiklikler yaptı. Hiçbir anlam veremedim. Ozan'ı ilk başta sakat diye çıkardı sandım fakat sakatlıkla alakası yokmuş. Bu kadar iyi oynayan Ozan, golünü de atmış üstelik, oyundan çıkar mı hoca? Skor 10-0 olsun, 20-0 olsun ne olursa olsun bu takımdan en son çıkacak isim Valbuena'yken sen neden adamı her maçta oyundan alıyorsun? Bu soruların cevapları varsa söyle biz de bilelim. Takım 3-1 öne geçmiş, taraftarı arkasına almış, yıllardır yaptığın ve ders almadığın gibi yine takımı geriye çekiyorsun. Ee Aykut Hoca kusura bakma, hata sende. 3-1'den 3-3'e maç geliyorsa hata kesinlikle sende...

HASAN ALİ'NİN KAPTAN OLDUĞU YERDE BUNLARA ŞAŞIRMAMAK LAZIM

Her hatayı kabullendik diyelim. Hakem hataları, değişiklik hataları, Aykut Kocaman'ın hatalar ve defansın hataları. Diyelim ki hepsini kabullendik. Maçın normal süresi bitmiş, uzatmalarda bitmiş, top Fenerbahçe'ye geçtiği an ya da orta sahaya gittiği an maç bitecek duruma gelmiş. Deniz Türüç arkasını dönmüş kendi sahasına doğru top sürüyor, sen neden adamı arkadan çekiyorsun arkadaş? Bu nasıl bir mantıktır? Üçüncü golün tek sorumlusu sensin Hasan Ali, hiç hakeme itiraz etme. Şunu da söylemem lazım, Hasan Ali'nin Fenerbahçe kaptanı olduğu yerde böyle fantastik sonuçlara da şaşırmamak lazım.

HALİL UMUT MELER'İ BEĞENMİYORDUM BUGÜN DE BEĞENMEDİM

Futbolcu sağlığı her şeyden önemli diye bas bas bağırılırken oyunu devam ettirdin ve gol oldu. Halil Hoca, gençsin güzelsin ama çok tedirgin maç yönetiyorsun. İlk yarıda inanılmaz hataların var. Golden önce Ozan, Deniz'in ayağına basıyor ve sarı kart vermen gerekirken devam ettirdin. Oyuncu 30 saniye yerde yattı sonrasında gol oldu. Bundan büyük hata da olmaz. Gençlere her zaman destek veriyorum ama sen başka yollara gitmeye başladın gibi gözüküyor. İnşallah öyle değildir.
Okunma : 860

YORUMLAR (0)