BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Cehennem Dondu


Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe...

FATURA KESİLDİ

Hocam kimse kusura bakmasın, Fenerbahçe takımı 11 haftada 17 puan toplayarak liderin 9-10 puan gerisinde kalıyorsa bu normal bu durum değildir ve gereğinin yapılmasını gerektirir. Suç kimde bunu tahmin edebiliriz ama emin olmamız imkansız, bunun için kulübün içinde olmamız gerekir.

Ama gerek spor medyası gerek taraftarlar açısından bakıldığında en büyük sorumlu Aykut Kocaman gibi gözüküyor ve o da maç sonu açıklamalarında bunu kastederek istifa edeceğini ima etti. Şimdi soruyorum sizlere bu kamuoyu konuşuyordu Tudor antrenör değil, büyük takım hocası olamaz diye. Şimdi de söylesenize satılık kalemler, Aykut Kocaman böyle böyle, kötü gidiyor falan diye. Söyleyemezsiniz ki, korkaksınız.

Her şey bir yana Aykut Kocaman devri bitti gibi gözüküyor, bitmeli de. Çünkü bu açıklamalardan sonra bir daha istifadan vazgeçilirse bu Fenerbahçe taraftarıyla alay etmekten başka bir şey değildir. Yeni hoca kim olur bilmek zor ama Ersun Yanal falan gelmez diye düşünüyorum. Türk bir hocanın da geleceğini pek düşünmüyorum ama tabii daha Aykut Hoca istifa etmedi, bakalım yarın ola hayır ola...

BU DEFANSLA BU KADAR

Gökhan Gönül, Kjaer, Skrtel, Caner Erkin gibi bir defans hattın varken sen bu adamların dikine gittin Gökhan Gönül ve Caner'i rakibine kaptırdın. Kjaer neyse sattın parasını aldın ama Skrtel'in de nerede olduğu belli değil. Bir sakatlığı var vertigo deniliyor ama kimsenin başka bir bilgisi yok. Şimdi bu adamlarla az gol yiyerek Pereiralı dönemde şampiyonluğa oynamıştın. 

Bugüne gelecek olursak saydığım dörtlüden bir kişi yok 11'de. Şimdiki defans hattı; Şener, Neustadter, Neto, Hasan Ali. Tabii Isla var ama bu maçta sakatlandığı için Şener oynadı, o yüzden onu yazdım. Arkadaş şimdi bakıyorum, bu defans hattı şampiyonluğa oynar mı? Herhalde herkes de benim gibi oynayamayacağını düşünüyor ki öyle de oldu. Galatasaray, bu defansa 9 puan fark attı hem de daha 11 haftada. O yüzden söylüyorum, bu defansla bu kadar. Şener'in golden önce yaptığı hatayı, küçümsemek için söylemiyorum Karabükspor'da da Manisaspor'da oynayan adamın yapmaması lazım. Dakika 90 olmuş yaptığın hataya bak Şener? Aykut Kocaman'ın seni neden oynatmadığı belli. Hasan Ali'ye diyecek bir şey yok. Sol bek almak yerine sözleşme yenilediler. Ona güvendiler, alın size güven. Tepe tepe kullanın sayın Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yönetimi. 

İNANILIR GİBİ DEĞİL

Herhalde cehennem dondu? Çünkü bu maçın, bu oyunun bir mantığı ya da mantıklı bir açıklaması yok. Lig sonuncusu Osmanlıspor, Fenerbahçe'ye kök söktürüyor abi. Tek kale oynuyor, baskı yapıyor, ileride oyun kuruyor. Daha ne olsun? Valbuena'yı da kendine küstürmüş hoca belli çünkü Valbuena değiştirin dedi ve direkt çıktı. Sağlık görevlileri hiç müdahale etmedi bile o yüzden hocaya burada bir tepki olduğunu düşünüyorum. Bugün başka Aykut Kocaman gider yarın başka Aykut Kocaman gelir önemli olan Aziz Yıldırım'ın gitmesi. O burada olduğu sürece Fenerbahçe'nin de Fenerbahçelinin de yüzü gülmeyecek...
Okunma : 759

YORUMLAR (2)

 1. cantaskit
  cantaskit
  15.11.2017 21:39:21

  Teşekkür ederim.
 2. Murat Onay
  Murat Onay
  12.11.2017 14:01:50

  Tebrik ederim, güzel yazmışsınız.