İmam Böyleyse Cemaat Ne Yapsın


Başakşehir 5-1 Galatasaray...

BU SKOR TEKNİK DİREKTÖRÜN AYIBIDIR

Başakşehir'in Galatasaray'ı yenmesi sürpriz midir? Değildir, çünkü kaliteli takım ve çok başarılı bir teknik direktörleri var. Ancak Başakşehir'in Galatasaray'a 5 atması sürprizdir, hatta çok farklı bir olaydır. Bunda oyuncuların da payı var ama en büyük sorumlu Tudor ve yanında sadece oturduğu için para alan Ayhan Akman. Ya arkadaş akıl var mantık var, senin en hızlı oyuncun Rodrigues'i sen nasıl oynatmazsın? Tolga dediğin adam gol atıyor iyi hoş ama bu adam kanatta oynamamalı. Diğer kanatta da Belhanda'yı oynatıyorsun yani saçma sapan bir diziliş. Her şey güzel giderken Tudor kendini bir şey zannetti ve bu işe çomak soktu. Bütün düzeni bozdu. Bu süreç Fenerbahçe maçıyla başladı aslında. Zaten bu tarihi skordan sonra Tudor'un pek kalabileceğini sanmıyorum ama kalsa da bu ayıp ona bir ömür yeter.

HAKEM ÇOK İYİ DEĞİLDİ AMA MAÇIN SONUCU ETKİLEDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM

Visca'nın yere düşüp faul aldığı pozisyonun faulle falan alakası yok, Ali Palabıyık formsuz performansına devam ediyor. İkinci golde de net bir tehlikeli hareket var. Bu iki pozisyon Ali Palabıyık'ın hatalarıydı, onun dışında verdiği penaltı doğru, net penaltı. Maçı da bir dakika uzatması enteresan, hakemlerin takımlara iyi niyetini bu şekilde göstermemesi gerekiyor. Onun dışında bir şey yok, bence iyi değildi ama iyi de olsa bu maçı Başakşehir'in kazanacağını düşünerek maçın sonucu çok etkilemediğini düşünüyorum.

BU KALİTEDE TAKIM AYNI KALİTEDE BİR HOCAYA BIRAKILMALI

Başlıkta da bahsettiğim gibi madem bu kadar iyi bir takımın var, o denli iyi de bir hocan olacak. Tudor her ne olursa olsun neredeyse çift hanelere çıkan puan farkını koruyamamış bir teknik direktör. O yüzden imam bu durumdaysa cemaat ne yapsın olayına geliyor bu iş. Tudor, büyük maçlarda bir akıl hastasının yapmayacağı işler yapıyor, kesinlikle gönderilmesi lazım. Yerine gelecek hocayı da söylememin bir gereği var mı bilemiyorum, çünkü kimin geleceğini herkes biliyor.
Okunma : 532

YORUMLAR (1)

  1. Murat Onay
    Murat Onay
    19.11.2017 02:48:26

    yine iyi bir yazi tebrik ederim