BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


1-) Gol Nedir? 2-) Nasıl Kaçırılır?


Şöyle dedi "7.32 2.44 kale, bir Güiza var başka kimse yok, bir de Güiza'nın nefesi var. Üflese ağlarda ama top direkte…" Adeta dün akşamki maçta pozisyonlara giren Beşiktaşlı futbolcuları anlatmış yıllar önce Emre Tilev... Birçok şans, birçok kötü son vuruş...

TARİHİ FARK DİREKTEN DÖNDÜ!

Kaleye çekilen 29 tane şut, 11'i isabetli ve yalnızca 3 tanesi gol oldu. Bu, futbol aşkıyla yanıp tutuşan ülkemizin derbilerinde nadir görülebilecek bir istatistik.

Derbi ve stat atmosferi düşünüldüğünde ibrenin Beşiktaş'tan tarafa olduğunu zaten söylemiştik ancak bu kadar rahat pozisyona girebilecek bir Beşiktaş'ın bu kadar kolay gol kaçıracağı tahmin edilemezdi. Öyle ki; bir stoper olan Dusko Tosic'in ceza sahası içinde bitirici son vuruşu ayak içiyle yapması adeta diğer oyunculara topa nasıl vurulacağını gösterdi.

GALATASARAY'DA HEZİMET SİNDİRİLEMEZDİ...

"Arkadaş sen bu değilsin, görünüş sadece giysin." Sezon başında izlediğimiz takım ile dün akşam izlediğimiz takımın aynı olduğuna beni kimse inandıramaz.

Meğer Gomis sadece Anadolu'da aslan kesilirmiş, Fernando mütevazı takımlara karşı oynadığı gibi büyük takımlara karşı oynayamazmış, Serdar Aziz her zaman üstün performans sergileyemezmiş dediler… Ve galiba haklı çıktılar.

Puan durumu suni midir bilinmez. Ancak bir gerçek var, o da; Galatasaray'da bu devran böyle gitmez.

Okunma : 934

YORUMLAR (0)