Beşiktaş Park


Beşiktaş 3-0 Galatasaray...

BEŞİKTAŞ BÜYÜK MAÇLARDA FARKLI OYNUYOR

Akhisarspor ya da Malatyaspor maçlarında izlediğimiz Beşiktaş ile büyük maçlardaki Beşiktaş çok farklı. Bu akşam da her şey öyle devam etti. Yine iyi oynayan taraf Beşiktaş'tı ve doğal olarak kazanan da Beşiktaş oldu. Haklı ve çok önemli bir galibiyet aldılar. Özellikle bu maçı kazanamasalardı ligde işleri çok çok zora girecekti, bu galibiyetle şampiyonluk yarışının içinde kalmayı başardılar. Tebrik etmek lazım.

TUDOR'UN SON MAÇIYDI

Kimse kusura bakmasın, iki senedir derbi oynuyorsun Tudor, bir tanesini kazanamadın onu da geçtim daha golün yok. Bu ayıpta sana bir ömür yeter. Belki bu maçın sorumlusu sen değilsin ama artık bir şeylerin değişmesi lazım. Bu takım seninle olmuyor, oynayamıyor. İlk kez doğru değişiklikler yapıyor dedim, gittin gol lazımken Linnes'i falan aldın. Bana göre bu son maçındı, ya yarın ya da yarından sonra gönderilirsin. Kimin geleceğini tam olarak bilmiyorum ama ibre Fatih Terim'i gösteriyor. Olur da yönetim bu Tudor'u yollamazsa haftaya Akhisar maçında da ilginç şeyler olabilir, demedi demeyin.

BELHANDA VE N'DIAYE'Yİ BİR AYDIR ANLAMIYORUM

Arkadaşlar, bu Galatasaray sezona bomba gibi başladı biz de övdük. Hepimiz söyledik, iyi oynuyorlar dedik hakediyorlar dedik. Şimdi ne oldu da bu hallere düştü. Tabii bunu söylerken şunu da belirteyim, Galatasaray hala lider, lider ama 8-9 puanlık fark 2-3'e düştü. Ben de bundan bahsediyorum işte. Biraz da oyuncu performanslarında düşüş var. Mesela ben Belhanda ile N'Diaye'nin bir aydır falan ne yaptığını anlamıyorum. Sahada saçma sapan işler yapıyorlar. Bal yapmayan arı gibiler. Bir an önce toparlanmaları lazım yoksa tepki görmeye başlayacaklar, söylemedi demeyin.

FIRAT AYDINUS MAÇIN SONUCUNA ETKİ ETMEDİ

Fırat Aydınus belki çok iyi bir maç yönetmemiş olabilir ama en azında kazananı ya da kaybedeni belirleyen faktör olmadı. Zaten en beğendiğim hakem, ligin de en iyi hakemi. Cüneyt'e hakem diyenleri de görüyorum bu haftalarda sesi çıkmıyor. Her hafta Cüneyt'in fahiş hakemlerini görüyoruz. Türk futbolunun yüz karası haline geldi bir an önce düdüğünü asmalı. Fırat'a dönecek olursak, Beşiktaş'ın pozisyonu penaltı mı değil mi ben de arada kaldım ama pozisyonu devam ettirmiş olabilir diye düşünüyorum. Onun dışında da ufak tefek hataları var ama maçı etkilemedi. Gomis ile Tolgay'ın çarpıştığı pozisyonda da doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. Çünkü iki oyuncu da birbirini görmedi, dolayısıyla çarpışma olarak nitelendirilmeliydi ve öyle de yaptı. 
 
Okunma : 589

YORUMLAR (0)