Beşiktaş Şampiyon Olamaz


Kayserispor 1-1 Beşiktaş...

BOŞA ÜMİTLENMEYİN BEŞİKTAŞ BÖYLE ŞAMPİYON OLAMAZ

Beşiktaş takımı yani oyuncuları, inanılmaz derecede maç seçiyor. Büyük maçlarda oynuyor, eyvallah. Hem de oldukça iyi oynuyor ama küçük maçlarda görüyoruz. Bu akşam bana göre Malatya deplasmanındaki oyunla beraber en köyü oyununu oynadı Beşiktaş. Kayserispor, şu maçı 11 kişiyle oynasaydı sabaha kadar yenerdi Beşiktaş'ı. Bir tane pozisyonu var onu da Oğuzhan kaçırdı, başka pozisyonu yok Beşiktaş'ın inanabiliyor musunuz? Bir de hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun yardımlarıyla falan ancak berabere kaldı. Onu da söyleyeyim, bu akşam Kayserispor'u doğradılar, kimse kusura bakmasın. Beşiktaş'ı eleştiriyoruz ama ciddi ciddi de söylüyorum, Beşiktaş gerçekten kötü oynuyor. Ya Kayserispor 50 dakika 10 kişi maç oynamış, sen orta açmaktan başka bir şey yapmadın. Ne olacak böyle? Nereye kadar götüreceksin arkadaş? Bu oyunla falan şampiyon olman imkansız, derbideki gibi oynarsa da her hafta şampiyon olur ama belli oluyor ki Beşiktaş bu oyuncularla daha çok puan kaybedecek.

HAKEM KAYSERİSPOR'U DİLİM DİLİM DOĞRADI

Penaltı pozisyonu kesinlikle penaltı, o bir gerçek. Umut, kontrolsüz bir şekilde Cenk'e vuruyor o yüzden tartışmaya gerek yok pozisyon penaltı. Ancak maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu'nun halleri ve tavırları çok değişik, tıpkı kendisi gibi. Kayserisporlulara sert davranıyor, çat çat çıkarıyor kartları ama Beşiktaş'a aynı tavırlarla yaklaşmıyor. Beni de rahatsız eden bu oldu. Bir de kırmızı kart pozisyonuna gelirsek, bence pozisyonda faul falan yok. Ama Yaşar Hoca, başına bela almak istemedi herhalde ki direk çaldı ve kırmızıyı verdi. Aynısı Beşiktaş'a olsa verir miydi? Bence vermezdi. O yüzden çok beğenmedim, zaten iyi bir hakem olacağını da zannetmiyorum çünkü çok sert bir mizacı var ve bizim ülkede böyle adamı pek sevmezler.

KAYSERİSPOR'A HELAL OLSUN

Ligde en beğendiğim takımlardan birisi Kayserispor. Umut'u, Deniz'i, Lopes'i, Mendes'i, Lung'u ve Kucher'i dahil tüm oyuncular büyük karakter koyuyor sahaya. Hocaları da tam bir çılgın, Sumudica.. O da çok başarılı ama bu takımın buralara gelmesinde en büyük rollerden birini Başkan Erol Bedir oynuyor. Ona da ayrıca helal olsun! Düzgün bir şekilde, elinden geldiğince mücadele etmeye çalışıyor Kayserispor, bu da tüm ülkeyi mutlu ediyordur herhalde. Kim bir Anadolu takımının iyi olmasını istemez ki? Federasyon hariç..
Okunma : 735

YORUMLAR (0)