BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Ya Terim Ya Gidin


Evkur Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray...

TUDOR GALATASARAY'IN ÇAYCISI OLAMAZ

Tudor, Galatasaray'ın içine bırakılmış büyük bir bombadır. Tudor, futbol zekasıyla ancak Bulgaristan ya da Hırvatistan liginde falan kümede kalma savaşı veren bir kulübün hocası olabilir. Benim beynim almıyor arkadaş, bir insan nasıl olurda iyi giden bir sistemi değiştirir ve bozar. Nasıl bir beyindir bu? Anlayan varsa bana da anlatsın çünkü çok merak ediyorum. Geçen hafta da böyleydi, bu hafta da böyle. Bir insan, neden her 3'lü oynadığı maçta puan kaybetmesine rağmen bu maça da 3'lü defans ile çıkar. Neden ya, neden? Bir kişi söylesin bana. Aklım almıyor. Gerçekten anlaması zor. Tudor'un bu kulübe ihanet ettiğini düşünüyorum. Bir teknik direktör, bu kadar küfür yer mi kendi taraftarından ya? Bir düşünün, neden bir insan bu kadar sevilmez ki? Hem de liderken. İşte bu yüzden. Futbol zekası sıfır olan bir insan bu Tudor. Bu akşam yollayın abi bu adamı, zaten yollamazsanız da Göztepe maçında görürsünüz gerçekleri. Taraftar Göztepe maçında yine kulübede Tudor'u görürse saha girer, demedi demeyin. Dursun Özbek ve vasıfsız yönetime söylüyorum, ya Terim ya gidin!

DURSUN ÖZBEK YA TERİM'İ GETİRECEK YA DA PAŞA PAŞA GİDECEK!

Dursun Başkan eğer kalmak istiyorsa, gerçekten de Galatasaray'ı seviyorsa bu akşam Tudor'u yollayıp, taraftarın en çok istediği kişiyi, yani Fatih Terim'i takımın başına getirecek. Yapmazsa da paşa paşa gidecek. Bazıları diyor ki, Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda bazı isimlerden korktuğu için Terim'i getiremiyor. Öyleyse senin işin ne Başkan? Ne işin var orada, git otelinle uğraş. Bakın söylüyorum, işler bu kadar iyi giderken durum buralara geliyorsa bir şeylerin değişmesi lazım, özellikle de bu köylü Tudor'un. Gitmezse, yine haftaya bu adam takımın başında çıkarsa, Türk Telekom Stadı yanar. Bakın, hiç istemediğiniz görüntüler olur Dursun Başkan. Yolla şu vasıfsızı, getir Hoca'yı. Bu taraftar senden başka bir şey istemiyor.

TAKIM DA KOPMUŞ

En büyük suç tabii ki de Tudor'un ama şu da bir gerçek ki takımda da bir düşüş var. Bunun en büyük nedeni Tudor'un deli saçması taktik anlayışı olabilir ama Belhanda'ya bakıyorsun, taktik bir yana ne bir top alıyor ne bir top veriyor. Feghouli aynı şekilde bugün etkisiz. Denayer desen Karabükspor'da oynayamaz bu formuyla. Durum böyle olunca da skorlar bu şekilde gelmeye devam ediyor. Takımı toparlayacak ismin de Fatih Hoca olduğunu düşünüyorum, inşallah gelir ve Galatasaray'ı toparlar. Yoksa bu taraftar hem yönetime hem de bu Tudor'a tepki göstermeye devam edecek gibi gözüküyor.
Okunma : 753

YORUMLAR (0)