Ofsaytı Bilmeyen Hocayla Şampiyonluk


Takımın başındaki hocayı değiştiriyorsun ve bir önceki maçındaki seyirci sayısı 15 bin kişi çoğalıyor. Bu soruların en büyük cevabı....

Sezona Ostersund’a elenerek başlayan aslanlarda kafalarda soru işareti oldu derken lige bir başladı ki tudorun talebeleri  8 maçta sadece 2 puan kaybetti. Çok normal bir şey Türkiye’nin 3 büyük takımlarından birisi böyle bir başarı gösteriyor. Değil mi?. Neresi normal bunun arkadaşlar takımda oynayanlardan, muslera sadece geçen seneki takımdan gelen kadroda vardı. Serdar aziz ve garry’i saymayın geçen sene ne kadar varlardır ki zaten. Takımın nerdeyse tamamı yeni ve yabancı oyuncu bu başarıyı göstermesi anormaldir .

Ve geldi fırtına öncesi sessizliği bozan maç. Evinde Fenerbahçe ile oynuyorsun kadroyu ve sistemi neden bozuyorsun yahu Tudor. Derdin ne senin. O maçta geldi, bulutlara esir oldum.

Ardı ardına gelen deplasmandaki büyük maçlar Trabzon,  Başakşehir, Beşiktaş ve Malatyaspor. Malatyasporuda katıyorum çünkü; Malatyadaki maçta büyük takım olan cimbom değildi ki.  İnanın ki hazırlık maçlarıda dahi bir hırsla heyacanla izleyen bizler, sahada oynayan gerçek aslanlar böyle ezik oynamamıştı.

Trabzon deplasmanına eyvallah. Başaksehirdeki Sistemine eyvallah hatta mağlubiyetine bile eyvallah. Ama dakika 80’e kadar hiç bir şey yapmamana eyvallah yok tudor. Beşiktaş maçı bitiyor. 3 – 0 mağlup oluyoruz. Sevinen taraf kim Fenerbahçeliler.

Neden Mi?

Adamlar Beşiktaş rekorumuzu kıracaktaki korkusundan. Nitekim istedikleri oldu Beşiktaşın net kaçan pozisyonlarıydı rekorun kırılmasına engel olan ve  onları mutlu eden. Maç sonu spor programlarında modaratörler gol kaçıran oyuncuları sayıyor. Sanki dersin ilk 11’i sayıyor kaleci fabri dışında pozisyona girmeyen oyuncu yoktu. Bakın bizler insanız iyilikten yana olmalıyız hep. İyilikten yana olalım hadi bunlarada eyvallah tudor. Dakikalar 85 civarı oyuna Linnesi alıyosun 2 farklı yenikken ve utanmadan maç sonunda da gol atmak için aldım diyorsun. Hey tudor sen dalgamı geçiyorsun. İşte buna sadece YALLAH denir tudor. Nitekim de çektiğin bombanın pimi malatyada elinde patladı. Ohh canıma deysin. Ben haftalardır sosyal medya hesaplarımdan bangır bangır bağırcasına dedim. BU TAKIMIN BAŞINA OFSAYTTI BİLMEYEN BİRİSİ de gelse bu takım bu kadar rezil ve ezik olmaz. Takım pres yapıyorken, çoşkuyla oynuyorken, kanattan göbekten poziyon buluyorken ne hallere düştük. Okeye dönerken bir baktık ki okeye dördüncü arar oldu aslanlar. Tudor gitti çok şükür, başarılar falan da dilemiyorum bundan sonraki hayatında tudora.

İmparator hakkında yorum yazmaya gerek yok. Bu gelişindeki gidiş en büyük başarılar ve yeni imparatorlar yetiştirerek gidecek diye düşünüyorum. Transferlerle yeni maçlarla herşey gözükecek. Herkes sezonun ikinci yarısında Avrupa Fatihinin Showunu seyredecek. Haaa şuda var başka takım şampiyonda olabilir. Eğer olacaklarsa olsunlar buna sevinirim mazaretimiz olmaz be. Deriz ki, fatih hocayı getirdik yinede şampiyon olamadık Helal olsun size.

Bükemediğin bileği öpeceksin . . .
Okunma : 202

YORUMLAR (0)