Talisca Yeniden


Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa...

KAZANIYOR AMA KEYİF VERMİYOR

Beşiktaş kazanıyor kazanmasına, önemli olan da bu zaten ama bazı şeyler eksik, bazı şeyler yok. Beşiktaş, iki senedir oynadığı oyunla hem keyif veriyor hem de şampiyon oluyordu. Şimdi ise çok keyif vermiyor, benim görüşüm bu tabii. Beşiktaş, kazanıyor ama kazanırken de eksikleri görmek çok önemli. Lens, Negredo, Oğuzhan gibi isimlerle şampiyonluk zor gözüküyor, bu akşam gördük. Beşiktaş, bomba gibi başladı ve iki kafa golüyle perdeyi açtı. Herkes maç bitti dedi ama Kasımpaşa'nın ikinci yarıdaki oyunu, Beşiktaş'a iyi bir ders olmuştur herhalde. Maçı çevirecek pozisyonları buldu Kasımpaşa, takır takır da oynadı ama olmadı. Geçen hafta da Beşiktaş kazanmıştı ve eleştirmiştim, bu hafta da böyle. Kazanıyor ama keyif vermiyor, Vodafone Park'taki en kötü lig maçını oynadı diyorlar, çok doğru. Kasımpaşa yerine başka bir takım olsa farklı sonuçlar görürdük emin olun. Beşiktaş'ın toparlanması lazım, bu oyunla şampiyonluk bana göre çok zor. Bu akşam Beşiktaşlılar, Talisca'nın kafasına dua etsin, tabii bir de Quaresma'nın ortalarına...

BAL YAPMAYAN ARI 

Baştan sona izledim maçı, hatta Beşiktaş'ı 2-3 yıldır aralıksız izliyorum işimden dolayı. Beşiktaş'ın ilk şampiyonluğunun etkili isimlerinden biriydi Oğuzhan ama şimdi soruyorum sizlere, bu Oğuzhan ne yapıyor abi? Koşmaktan başka verimli bir işi yok adamın, ne uzaktan şutu var, ne düzgün bir asisti var. Kusura bakmayın da bu adam Beşiktaş'ta 85 dakika oynuyorsa, Beşiktaşlılar oynanan bu oyuna kızmasın, çok doğal. Bildiğin bal yapmayan arı, başka bir açıklaması yok. Medel, Atiba, Tolgay, Talisca... Bu dördünden seçim yapmalı Şenol Güneş, Oğuzhan'ı kazanayım derken şampiyonluk elden gidecek.

HÜSEYİN GÖÇEK'İ BEĞENDİM

Çok zor bir maç olmadı, Hüseyin Göçek'i de beğendim. Birkaç hatası var tabii ama genelde doğru düdükler çaldı. Böyle devam ederse kimse de bir şey demez zaten, yeter ki gördüklerini çalmaya çalışsın.
Okunma : 390

YORUMLAR (0)