Avrupalı Konya Ne Hallerde?


Gençlerbirliği 2-1 Atiker Konyaspor...

ACİL TRANSFER LAZIM

Son iki sezonun Avrupalı takımı Konyaspor... Son Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu... Şimdiyse, durumu pek iç açıcı değil, zor günler geçiriyor, peki neden?

Taraftar, yönetimi suçluyor.  Ben de hak veriyorum onlara, Konyaspor'un bu duruma gelmesinin en büyük sorumlusu yönetimdir. Avrupa'dan gelen paralar, Türkiye Kupası'ndan gelen paralar nerede? Onu da geçtim, bu kadar kötü transferleri bir sezona nasıl sığdırırsınız arkadaş? Alınan forvetler, bir alt ligde oynayamazken nasıl Konyaspor'a alırsınız? Taraftar kesinlikle haklı, bunun başka bir açıklaması yok. Belli ki Konyaspor'un, bu kadroyla işi zor ama ona rağmen hala transfer yapılmıyor, bu daha da ilginç. Konyaspor'a acil transfer lazım, acil forvet lazım. Yönetim, yapacağız yapacağız diyor ama bitti arkadaş, transfer dönemi bitti neredeyse. Bugün alsan, senin takımına uyum sağlayana kadar 2-3 hafta daha geçecek zaten, çok geç kalındı. Umalım da yönetimin bildiği bir şeyler olsun, ligi bilen kaliteli bir forvet mesela. Yoksa başka çıkış yok, Konyaspor bu hallere düşmemeliydi. 30 dakika 1 kişi fazla oynuyorsun ama rakibin Gençlerbirliği seni yeniyor. Kusura bakmayın da, koskoca Konyaspor bu kadar başarıların ardından küme düşerse, bu yönetimin ayıbıdır. Ne yapın edin kurtarın bu şehri, Konyaspor bunu haketmiyor çünkü.

CÜNEYT İYİ MAÇ YÖNETTİ

Cüneyt Çakır, geçen hafta da fena değildi. Bu maçta da iyi yönetim gösterdi bence. Verdiği penaltı ve kırmızı kart yüzde yüz doğru. Başka da maça etki edecek pozisyon olmadı, o yüzden ben olumlu yönettiğini düşünüyorum.
Okunma : 549

YORUMLAR (0)