BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


KOCAMAN Kumar!


"Emek, yürek ve alın teri"...

Sadece futbolda değil, hayatta da başarıya giden yolun kapıları bu şekilde açılıyor. Takıma destek verme amaçlı daha iyi bir cümle kurulabilir miydi bilinmez, ancak büyük Trabzonspor taraftarının geçmişte kazanılan başarılarda herkesin emeğine ve alın terine duyduğu saygıya herhangi bir şüphem yok.

MAÇIN FAVORİSİ BÖYLE OYNAMAZ!

Daha 1 hafta önce birçok önemli ismin yaptığı yorumda Trabzonspor'un Fenerbahçe'ye karşı favori olduğu söyleniyordu. Her iki takımı da iyi takip eden birinin bu maçta herhangi bir favori göstermesi ancak ve ancak birilerine şirin gözükme çabasıdır. Trabzonspor, taraftarını arkasına almasına rağmen sanki deplasman mücadelesine çıkmış gibi  orta alanda top çeviriyor ve kalesini ölümüne kapatmaya çalışıyordu.

Rıza Çalımbay elindeki mevcut kadroyu en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor ki, açıkçası kullanıyor da, ancak yetmiyor. Şampiyonluk sözlerinden bahsedilmek isteniyorsa başta kaliteli bir defans oyuncusu olmak üzere, hava toplarında daha etkin bir takım ortaya çıkmak ve daha cesaretli oynamak zorundadır.

YİNE BİR KAFA GELECEĞİNİ KURTARDI!

Maçın başında "Hasan Ali hariç herkes kendi bölgesinde oynuyor" açıklamasını yapan Aykut hocam Mehmet Topal'ın aslında stoper olmadığını Alper'in de bir orta saha oyuncusu olduğunu bilmiyor sanırım. İyi oynayan ve takım için çok önemli noktaya gelmiş oyuncuları kulübeye çekme huyundan bir türlü vazgeçmeyen Aykut hocanın neden bitirdiğini anlayamadığımız Ozan Tufan'a dün oldukça ihtiyacı vardı.

Göztepe karşılaşmasında ters bir kafa vuruşuyla galibiyete uzanan Fenerbahçe, bu kez de güzel bir kafa vuruşuyla 1 puanı kurtarabildi.

Çekirge'nin 2 kere zıplamakta bile çok zorlandığı günümüz futbolunda 3. kez zıplayarak şampiyonluk beklemek KOCAMAN hayal kırıklıkları oluşturacaktır.
Okunma : 896

YORUMLAR (0)