Garez


Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe...

İKİ HOCA DA SINIFTA KALDI

Rıza Çalımbay da, Aykut Kocaman da sınıfta kaldı bana göre. Herhalde garezleri var, Sosa ve Valbuena'ya iki hocanın da, başka açıklaması yok çünkü. Hadi Trabzonspor, Sosa'yı oynatmasa da bir kurtarır yanı var, Yusuf da iyi futbolcu ama Fenerbahçe? Arkadaş böyle iş mi olur ya? Giuliano gibi bir adamın yokken Valbuena'yı oynatmak yerine Hasan Ali'yi falan koyuyorsun, saçmalık. Aykut Kocaman, hakemden şikayetçiydi ama kusura bakmasın, en büyük suçlu kendisi. Fenerbahçe, şu maçı kaybetseydi Aykut Kocaman'ı kimse tutamazdı artık, çok ciddiyim. Kornerler kurtarıyor Fenerbahçe'yi kaç maçtır, oyun kötü ve gelecek de iç açıcı değil.

PALABIYIK KÖTÜYDÜ

İlk yarıda iki tane net kırmızı kartı vermedi. Alper'e yapılan hareketler, Kucka ve Pereira'nın yaptıkları, net kırmızı affı yok. Daha sonra saçma sapan korner ve taç kararları verdi. Fenerbahçe'nin attığı golden önce de top, Alper'den çıktı ama Palabıyık, korner verdi. Onu da geçtim, Fernandao'nun pozisyonu da net kırmızı, hangisini vereceksin Ali? Bana göre Ali Hoca, rezalet maç yönetti. Şunu da söyleyeyim, bizim MHK'lın daha dikkat olması lazım. Aynı hakemi dört kere üst üste aynı maça verdiler, ayıptır. 

FENERBAHÇE'NİN KADROSU ZAYIF

Bu kadroyla şampiyonluk bence zor, takviye şarttı ama belli ki takviye olmayacak. Zaten Aykut, Valbuena ve Soldado'ya da hiç güvenmiyor. Dolayısıyla Fenerbahçe'yi şampiyon yapacak bir oyuncu yok, Giuliano tek yetmez. Kornerler falan olmasaydı Fenerbahçe yarıştan kopmuştu zaten, dua etsin biraz şans yanlarında. Ama şunu da söyleyeyim, bu şans Başakşehir ve Beşiktaş deplasmanlarında yetmez, Fenerbahçe'nin işi zor gözüküyor.
Okunma : 483

YORUMLAR (0)