Erkeksen Aday Ol!


Sayın Aziz Yıldırım, siz ki Fenerbahçe’ye 20 yıldır hizmet vermiş gönülden Fenerbahçeli bir başkansınız. Fenerbahçe için yapamayacağınız hiçbir şey yok...

Bunu en son Mehmet Ali Aydınlar ile yaptığınız sponsorluk anlaşmasından da anlayabiliyoruz. Ancak bu geçen 20 yılın özellikle son 4-5 yıldır yaptınız politikalar tüm taraftarları yıldırdı. Elbette ilk 15 yılda gelen bazı başarılar (Şampiyonlar ligi’nde çeyrek final, gelen şampiyonluklar vs.) bu hazin sonu biraz daha erteletti. Son yıllarda harcanan özellikle 2 sezon önce Pereira dönemi Van Persie, Nani, Kjaer gibi futbolculara ödenen yüksek bonservis ve maaşlarla birlikte gelmeyen bir şampiyonluk ve bu sezondan sonra zaten çekilmesi muhtemel olan mali zorluk daha da erken gelmiş olması, son 3 sezonda bu mali sıkıntılar yüzünden devre araları transfer yapılamayışı ve kaçan şampiyonluklar yüzünden taraftar isyan bayrağını çekti.

Sezon başı bir daha ben varken kulübün önünden dahi geçemez dediğiniz Aykut Kocaman ile sözleşme imzalayarak bu sezona başladınız. Taraftarların çoğu bu gelişmeye sıcak bakmazken siz kötü sonuçlardan sonra bile CEHENNEM DONANA DEK AYKUT KOCAMAN dediniz. Ama taraftarın neredeyse kulüp ile olan bağı kopmak üzereydi ki zaten taraftar size olan kırgınlığını maçlara gelmeyerek gösteriyordu. Bu arada adaylığını başkanlık için adaylığını açıklayan Sayın Ali Koç’a yaptığınız kötü ithamlar nedeniyle de taraftar artık sizden tabiri caizse nefret etmeye başladı. Birkaç sezon önce erkek olan karşıma aday olarak çıkar dediğinde, 3 Temmuz sürecinde senin yanından hiç ayrılmayan her zaman arkanda duran ve senin benden sonraki başkanımız diye herkese gösterdiğin Ali Koç’a demediğini bırakmadın. “BRAVO ALİ KOÇ FENERBAHÇE’Yİ BÖLDÜN.” Bunlar Fenerbahçe taraftarını uzun bir aradan sonra böylesine bütünleştiren bir kişi hakkında söylenmesi gererken en son sözler. Aslında bu sözler sizin söylediklerinizin sadece ufak bir kısmı.

Umarım büyük Fenerbahçe camiası gelecekte siz olmadan daha iyi yerlere gelir.
Okunma : 258

YORUMLAR (1)

  1. Assail22
    Assail22
    2.4.2018 18:45:10

    Buna benzer dönemler yaşamış bir Beşiktaş taraftarı olarak haklılığınızı dile getirir yazılarınızın devamını dilerim.