Şaşırtıcı Sonuçlar


Maçlar da sürprizler yaşandı...

Bu haftanın değerlendirmesini haftanın son maçıyla başlayalım. Aslında dirençli, pres yapan Kayserispor bekliyordum. İlk dakikada beklediğimiz şekilde atak gelişti. Maalesef gol olmadı. Maçın başı olmasına rağmen kırılma anı olabilirdi.

Bu kadar farklı yebnileceğini düşünmemiştir taraftarlar. Özellikle Deniz Sürüç, gibi sürükleyici, duran top ustası olan bir takımın bu hale düşmesini kimse beklemezdi.

Geçmiş de Bursaspor'un çalıştırıcılığını yapmış olan Hamza hocanın yeni takımı olan Antalyaspor arasında çok merak edilen maç vardı. her saniyesi zevkli geçen maçın galibi Antalyaspor oldu.

Düşme korkusunun verdiği ızdıraptan uzaklaştı sayılır.

Haftanın en kaliteli takımı Karabükspordu. Ünal Karaman hoca tabiri caiz ise Karabükspor'un ruhuna  dokunmuş. Eski günlerinde ki, diri, canlı, atak futbolu oynattı.

Demir Grup Sivasspor böyle bir Karabükspor beklemiyordu.

Haftanın en şaşrtıcı sonucu hiç kuşkusuz Yeni Malatyaspor ile Gençlerbirliği arasında ki maçtı. iİk yarısı baş başa, geçen maçta ikinci devrede goller sağanak oldu yağdı.

Ümit hocanın takımının milli maçlar öncesi bu değildi. Fakat Yeni Malatyaspor'un evinde açık ara mağlup oldu.

Alanyaspor'un rakibi olan Beşiktaş ise 1 gol attı maçı aldı. Hanesine 3 puanı yazdırdı.Merak edilen Love durumuydu.

Maçın bitimine az süre kala oynama şansı yakaldı. Bana soran olsa Love kendi kendine ettiği gibi Alanyaspor'ada zarar verdi.

Love eski takımında daha üst seviyede oynuyordu. Aldığı süre kııstlı. Gol veya goller için zamanın olması gerekir. O şansı bulamadı daha.

Haftanın en öenem arzeden her maç önemlidir. 

Trabzonspor-Galsaray arasında ki maçtı. Maalesef o maçı izleyemedim.

Gazişehir ile Adana demirspor arasında ki maçta mükemmeldi. 

İzleyenlere zevk veren maçlardan birisiydi.
Okunma : 274

YORUMLAR (0)