Şampiyonluğa Son Üç Viraj


Sezon başında lig yoluna genç bir hocayla çıkan Galatasaray daha ilk haftalardan itibaren şampiyonluk yolunu tutmaya başlamıştı. İlk yarının son maçları ve devam eden ikinci yarının son maçlarında zorlu virajları rahatça dönen Galatasaray'da şampiyonluk artık son üç viraja kaldı...

Hak Edilmiş 3 Puan

Kendi evinde olmanın farkındalığını daha ilk dakikalardan rakibi baskı altına alarak gösteren Galatasaray'da takım halinde şampiyonluğa inanan ve yakışan bir kadro var. Her ne kadar Beşiktaş takımının da Galatasaray'dan eksik kalır yanı olmasa da hızlı oyun ve rakip kalede çok adamla toplanabilmek rollerini iyi oynayan Galatasaray, galibiyeti hak etti ve şampiyonluğa göz kırptı.

Ligimizin Kalitesi Çok Arttı

Her geçen yıl yapılan iyi transferler neticesinde ligimizde bulunan takımların yüksek kalitesi şampiyonluk yarışını da fazlasıyla etkiliyor. Beşiktaş'ın bu kadar iyi bir kadroya sahip olmasına rağmen şu an ligde dördüncü sırada olması bunu kanıtlar nitelikte. Bunda şampiyonlar ligine verilen önemin ligi biraz sekteye uğratması da göz önüne alınabilir ancak yine de geçtiğimiz iki sezonu şampiyon kapatan takımın bu sezonu dördüncü bitirmesi düşündürücü olur.

34. Hafta Sonunda Oluşacak Puan Durumu Tahminimde İlk 4 Sıra Aşağıdaki Gibidir:

1-) Galatasaray (73)

2-) Fenerbahçe (72)

3-) Başakşehir (72)

4-) Beşiktaş (69)
Okunma : 614

YORUMLAR (0)