Galatasaray Daha Hazır Değil


Herkes gördü ki, diğer takımlar gibi Galatasaray da daha hazır değil...

''KALİTELİ AYAKLAR MAÇI KAZANDIRDI''

Çok net belli oluyor, Galatasaray daha hazır değil. Yetenekli ayakları sayesinde, taraftarı önünde skoru koruyarak galibiyete ulaştı, kolay olmadı. Göztepe de onca eksiğe rağmen iyi mücadele etti, direndi ve hep maçın içinde kaldı ama olmadı. Türk Telekom'da kazanmak çok zor, Galatasaray 20 maçtır kaybetmiyor ve sadece bir kez berabere kaldı. Müthiş bir istatistik fakat Şampiyonlar Ligi için bu performansın çok çok üstü lazım, Avrupalılar acımaz...

''ONYEKURU'DAN ADRİAN ILIE GOLÜ''

Herkes bilmez Adrian Ilie gollerini... Onyekuru, keskin zekası ve çabukluğuyla o tarz gollerden birini attı, muhteşem bir goldü ama bence Fernando'nun asisti kadar muhteşem değil. Onyekuru birkaç hafta sonra daha da katkı vermeye başlayacaktır, tıpkı takıma yeni katılan Emre Akbaba gibi. İnanın bu ikili; umursamaz Belhanda'dan ve verimsiz Feghouli'den daha iyi, Fatih Terim isimlere bakmaz bilirsiniz, formayı hak edene verir. Öyle de yapıyor.

 Bu arada Gomis gidecek, yerine forvet bakılıyor zaten duyduğum kadarıyla son maçına çıktı. Hayırlısı olsun şimdiden. Şunu da söylemem lazım, Donk'un iyi niyetinden şüphem yok ama ilk 11 için fazla ağır, Ndiaye geldi artık forma onun kimse kusura bakmasın. Ayrıca stoper de şart oğlu şart! Ahmet'i beğendim, yerinde müdahaleler yaptı. Sinan'ın ise daha verimli olması lazım, ondan hala çok şey bekliyor bu camia.

Eren'i eleştiremem çünkü Galatasaray ortadan oynayarak hata yaptı, kenarlardan oynayıp kafa toplarıyla Eren'i beslemeleri lazımdı. Maalesef taktik açıdan sınıfta kaldı, bu maç Türk Telekom'da olmasa zor kazanırlardı.
Okunma : 402

YORUMLAR (0)