Devler Ligi


Transfer için son gün...

Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Galatasaray tam istediği bir gruba düştü. Kura çekiminden önce Galatasaray'a deseniz ki, kendi grubunu kendin belirle eminim kimse böyle bir grubu oluşturmazdı. Haksızlık olmasın diye en azından bir Manchester City ya da Barcelona olsun derlerdi.

Rakiplerimize bir bakalım ;

Rus temsilcisi Lokomotiv Moskova , Portekiz temsilicisi Porto ve Alman temsilcisi Schalke 04.

Gruba şöyle bir baktığımda sizinde gördüğünüz gibi Galatasaray'ın yenemeyeceği bir takım yok. Ama ne olursa olsun burası Devler Ligi. Burda bence favori yok. Galatasaray'ın şansını değerlendirirsek gruptan en az 2.olup çıkacak gibi duruyor. Evinde oynayacağı 3 maçtan 7 puan toplar temsilcimiz. Deplasmandan da , en az 4 puan toplar ve tahminimce 10-11 puanla grubu tamamlar.Bu da en az 2. olması için yeterli olur.

Tabi bu takıma bir santrafor şart. Bugün transfer için son gün.Bu gece transfer sezonu kapanacak. Bakalım önümüzdeki saatler bize neler gösterecek. Ama ben iyi bir santrafor transferi yapılacağına inanıyorum hatta bu transfer dün akşam Monaco'da bitmiş bile olabilir. Başkan ve Abdurrahim Albayrak kura çekimi için Monaco'daydı.
Okunma : 135

YORUMLAR (0)