Nerede Kalmıştık Asıl Şimdi Cevap Buldu


Galatasaray - L. Moskova Maçı Değerlendirmesi...

Şampiyonlar liginde ülkemizi temsil eden sarı kırmızılı ekip dün ali samiyen spor kompleksinde siftah yaptı. Hemde hayal bile etmediği şekilde. Düşünün ki Rusya şampiyonu grubun 1. torbadan gelen takımına 3 gol atmışsın üstüne bir de daha fazla atamadım diye karaları bağlamışsın. Destan yazdığı dönemlere yani nerede kalmıştık sözünün cevap bulduğu yere gelen aslanlar umarım ki grubu lider çıkarır. Geçen sene gruptan çıkmayı garantileyen Beşiktaş yedek kadroyla son maça çıkmış ve o kadro bile büyülemişti herkesi oyunuyla. Bu sezon da Cimbomdan böyle bir başarı bekleriz. Son maç prestij maçı olurda gençleri görür ve dünyaya iyi bir sunum olur.

Saha bakacak olacaksak kaleden forvete kubübeden tribüne herkes elinden geldiğinden fazlasıyla yaptı ve bu skoru hak ettik ama iki kişiye ayrı deyinceğim. Fernando Reges görünmeyen kahraman gibiydi kimi zaman defansı 3leyerek kimi zaman da ileri destekleyerek özel olarak hayran kaldığım performansı vardı. Bir diğeride Belhanda trabzon maçında kırmızı yiyip 3 maç ceza almışsın, taraftarla polemik yaşamış ve gözden düşmüşken İmparator seni devler liğinde ilk 11 'e alıyor ama sen yoksun sahada takımda tek sırıtan sendin be kardeşim versene kendini asıl tüm gücünle ama yok sen halen hangi kafadasın Allah bilir. bu takım daha da iyi olacak ve iyi oldukça da çürükler ayrılacak. Belhanda son demlerinde Fatih hoca bir sınır verir onu aşarsan oda sana yolu verir. Bu gidişle belhandaya yolun açık olsun diyeceğiz gibi. Bugunden itibaren belhanda 1 dakika oynasa bile satılması için oynatılacaktır.

Bu olayların dışında sanal ortamlardaki sarı kırmızı sevdalılara da teşekkür etmek istiyorum. mağlum yayıncı kuruluşla ilgili problem vardı. Yayın yapacak kanal netleşince herkes severber oldu tüm renktaşları haberder olsun diye. Geçen sene herkes ne diyordu Cimbomu şampiyon yapan taraftar. Aslında gerçek şu ki kim gönülden oynarsa Aslanlar zaten hep yanlarındaydı.
Okunma : 156

YORUMLAR (0)