BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Malmö'sün Şenol Güneş?


Tek özelliği fizik gücü ve koşmak olan bu tarz takımlara karşı çıkılabilecek en yumuşak 11 ile sahaya çıkan Şenol Güneş zekası! Necip Uysal ve Oğuzhan Özyakuptan hala medet uman saplantılı ruh hali!...

Beşiktaşın dün akşam UEFA Avrupa Ligine vedası koşulsuz şartsız Şenol Hoca ya yazar. Evet yönetim gerekli transferleri zamanında yapmadı, kadro kalitesi geçen senelere göre düşük ama rakibin de köy takımından hallice be kardeşim! İlk 11 açıklanıp Adem Ljajić ve Oğuzhanı aynı sahada görünce rakibin karşısında dirençsiz kalınacağını anlamak zor değildi çünkü ikisi de topa basmayan, "kibar" top oynayan, ikili mücadeleye girmeyen, girse de kazanamayan oyuncular. Hele Oğuzhan tam bir karikatür! Yıllardır Beşiktaşta oynayacaksın, 10 numara giyeceksin ve 1 tane bile şut çekemeyeceksin! Şut atmayı bilmeyen 10 numara hangi takımda var? 10 numarayı Sergen giyer, Hagi giyer hadi çıtayı yükseltmeyelim ama şut atmayı bilmeyen giymemeli o formayı. Hal böyle iken yönetime "Oğuzhandan İllallah etmişken bir benzerini, daha kısa boylusunu sadece daha iyi freekick atıyo diye neden aldınız?" diye kızabilirsiniz fakat ikisini aynı anda sahaya sürene ne demeli? Galatasaray maçında en kritik hatayı yapan, VAR sistemi olmasa penaltıya sebebiyet veren Necip Uysalı "sahanın en iyisi" olarak lanse eden Şenol Güneş değil mi? 90 dakikanın her anı hatalı pas, kritik faul, penaltı yapma ihtimaliyle oynayan saatli bomba niteliğindeki Necip Uysal, PTT 1.LİGde şampiyonluğa oynayan hiçbir takımda oynayamayacak iken Beşiktaş formasını her sene nasıl sırtına geçirmektedir? Saçına yarım kg Vax sürmeden sahaya çıkmayan bu arkadaşın torpili kimden?

Defansta Vida - Fatih stoperde ve Necip sağ bekte, Dorukhan orta saha, forvette Pektemek ve solda Gökhan Töre ile başlansa 3-4 fark olacak bir maçtı fakat Şenol Güneşin saplantıları ne yazık ki takımı bu hallere düşürdü. Yazık oldu.. Kaç maçtır saç baş yolduran futbolcular, hatalı yada eksik transferleri ile yönetim ve yanlış kadro tercihleri ile bu manzaraya "tüy diken" Şenol Güneş taraftara cevap vermelidir.
Okunma : 575

YORUMLAR (0)