Bir Zafer Beklentisi


Körfezde devre arası kamp çalışmaları başlarken bir yandanda hareketlilik devam ediyor. Ligde son 4 haftada düşüş yaşayan körfez temsilcisi Küçükköysporda başta taraftarlar olmak üzere herkes Küçükköyün alışılagelmiş savaşcı mücadeleci ruhunun olmamasından ve takımın kırılgan yapıya sahip olmasından şikayetçi...

Ligde son maçta karşılaştığımız durum taraftarlarında açıkça ne istediğini nasıl bir beklenti içinde olduklarını anlatıyor. Maç esnasında ''Psikopat Zafer'' tezahüratları yapmaya başlayan taraftarlar futbolcularına mesajı vermişti. 2017 sezonunun ikinci yarısında takımlarına katılan Zafer kısa sürede taraftarlarla kaynaşmış sevgilerini kazanmış ve onlardan ''Psikopat Zafer'' adını almıştı. Saha içindeki tavrı isteği mücadelesi isyankar tavrı tamda istenilen birlikteliği sağlamıştı taraftarlar ve oyuncu arasında. Zafer Ve Küçükköyspor aşkı o zamandan başlamış hala bitmemişe benziyor Küçükköyde. Taraftarlarda bu kötü gidişattan ziyade bu isteksiz ruhsuz oyunların sonunda oyunculara bu tezahüratla mesajı verip aslında isteklerini dile getirmiş oldu. Şimdi yeni sezonun başlamasıyla taraftarların beklediği istek ruh takviyelerle yerini almış olacak mı yoksa bunun için aşıkların tekrar buluşması mı gerek bunu göreceğiz. 

Kulüp başkanı İlk devreyi ve yapılan takviyeleri ve son durumu değerlendirirken takıma yeni katılanlarla birlikte yeniden çıkış yakalayacağımıza inanıyoruz ama ekstra birşeyde gerekiyorsa gereken neyse yapılır hiçbir isteği görmezden gelmeyiz bizim için takımın başarısı herşeyden önemli bu senede play off'lara kalıp lig atlamak için herşeyi yapacağız dedi.

Okunma : 144

YORUMLAR (0)