Volkan Demirel Affedildi!


Fenerbahcenin kaptanı ve yaklasık 17 senedir kalesini koruyan Volkan Demirel sezon baslarında Kadro dışı bırakılmistı.Her nekadar lige kötü başlasa da volkan fenerbahce icin cok önemli ve değgerli bir oyuncu....

Bu kadro dışı bırakılma durumunda sorulmasi gereken bazi sorular var. Örneğin Volkan, Harunun da performansi son haftalar düşükken neden bu kadar uzun süre kadro dışı kaldı. Bana kalirsa bu kadar uzun sürmemeliydi. Tabi ki olaylarin tam iç yüzünü bilmiyoruz ama söylenenlere göre koeman ve semih özsoy ile tartistigi icin kadro disi birakilmisti. Eğer Volkan takımın kurallarina aykiri ve yanlis bir uslup ile tartistiysa neden affedildi? Böyle bi durum olmadiysa neden bu kadar uzun sürdü ? Tabi ki burada bugün Volkanın yaptığı duygu dolu basin toplantisindan da bahsetmek lazim. Bu toplantiyi Volkan mi düzenlemek istedi yoksa yönetim mi istedi bilmiyorum. Bunu sormamın sebebi ise şu : Volkan özür dilerken gözleri doldu. Yani demek istediğim eğer volkan istediyse bir sorun yok ama eğer yönetim istediyse bunu basinin önunde yapmasına gerek yoktu Ali Koç, Semih Özsoy ve Volkan bir arada toplanıp yapılmasi daha doğru olurdu tabi yönetim istediyse bunu. Bana kalırsa çok ama çok geç alınmıs bir karar.

Sonuç olarak takim kötü bir durumda ve Volkan takimda ki konumu ile kaptanlığı ile kesinlikle takıma ilaç olacak bir oyuncu. Keşke daha önce affedilseydi ama geç olsun güç olmasın diyoruz .
Okunma : 106

YORUMLAR (0)