BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Lider Son Sürat


Başakşehirin serisini Fenerbahçe bile durduramadı diyeceğim ki 'bile' derken zorlanıyorum....

Haftalar ilerliyor, Başakşehir Galatasaray ile puan farkını 11'e çıkarırken Fenerbahçe'nin liderle arasındaki puan farkı 29. Çoğu şeyi açıklıyor.

Abdullah Hocayı tebrik etmek gerekior her şeyden önce kazanmak için oynatıyor. Futbolda galibiyetin küçük detaylarda gizli olduğunu biliyoruz ve Başakşehir o küçük detaylar üzerinde çok fazla çalışmış ve çalışmalarının meyvesini alıyor. İlk devrede öyle bir 10 dakika geçti ki Başakşehirin baskısı,top çevirmesi Fenerbahçenin başını döndürdü diyebiliriz.Elif Elmas çok kaliteli kumaş ama sol açık oyunucu değil bu çok belli 10 ve 8 oynayan bir oyunucun sol açıkta hata yapması ve hata yapınca kızılmasını haksız buluyorum.Daha 6 ay öncesine kadar 'Wonder Kid' denilerek herkesin göz bebeği olan Elif'i bi anda silmek haksızlık olur.

Gel gelelim ikinci 45 dakikaya Mehmet Ekici'nin oyna girmesi mi? Arda Turan'ın oyundan düşmesiyle mi? Fenerbahçe maça ortak oldu. Bence bunun cevabı Arda'nın ikinci 45 dakikada çok fazla top kaybıyla oynadı ve ileride çok top öldürdü.Attmah'ın hatasınıda kumaşı ve kalitesi tartışılmaz Soldado Mert'in üstünden aşırtmasıyla golünü attı. Arda oyundan çıktığı zaman Başakşehir tekrar 11 e 11 oyuna döndü ve hakimiyeti tekrar eline aldı.Volkan'ın formsuzluğuda ekmeğe yağ sürdü birazda. Şimdi asıl değinmek istediğim noktaya gelicem.Mert Günok ve Emre Belözoğlu lider takımda oynuyorlar katkıları inanılmaz bu oyuncuları yollayan Fenerbahçe ise 14. Ve şuan iki oyuncuyuda Fenerbahçeye alsan banko oynuyacak oyuncular ee peki neden gönderildi diye sorarlar...
Okunma : 327

YORUMLAR (0)