BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Şampiy.....


Ligin düğümünün çözüleceği maçta neler oldu neler. Maçtan önce 11'ler değişikti maça çıkmadan herkesin kafası karıştı bjk in bu kadar çok 3 puana ihtiyacı olduğu maçta şenol güneş nasıl olurda defansif kurgu ile maça başlar hicbir bjk li kabul edemiyor ama yinede bir bildiği vardır diyenlerde yok değildi...

Maçın başlaması ile sahada hakem hatalarıyla dikkati üzerine çekmeyi maalesef her derbide olduğu gibi başardı. Orta alan mücadelesi ile geçen maçta büyük bir amatörlükle yenilen gol maçın bjk için bitişi Gs için ise şampiyonluk konuşmanin tam da başlangıç noktası idi. Gs forvet hattı onyekuru diagne (hiç olmadığı kadar faydası oldu) feghouli ve belhanda maça hareket getirmeye çalışsa da maçı kazanmanın yolu donk ve fernando ikilisinden geçeceği her dakika kendini belli etti. Gs maçın ikinci yarısını tamda istediği gibi düşük tempoda ve kontra ataklarla süreye oynayarak maçın bitiş düdüğüne kadar bjk i hareketlendirmeyerek geçirdi. Koca derbi küçük oyunla iki takımında stresine bağlansada şampiyonluk yolunda büyük bir hendek atlatan Galatasaray ipleri eline alarak ayrıldı. 

Bundan sonra ne olur nasıl tamamlanır sezon aslında belli fakat bu sezon hakemler yüzünden hicbir maç için şöyle olur diyemeyiz son 3 hafta bir çok şeye gebe bekleyip hep birlikte görelim. Tahminimce mayıslarda yani son düzlükte tecrübesi ile gs bu işi götürür fakat oynanmamış maç kazanılmaz.
Okunma : 134

YORUMLAR (0)