BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Kimse Fatih Hocayı Suçlamıyor!


Son dakikalarda gelen şok gollerle 2-2 berabere kaldı. ...

Galatasaray evinde Ankaragücü takımı ile 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçla ligde Fenerbahçenin arkasında 6. Sırada kaldı. Ligin küme düşme hattında bulunan MKE Ankaragücü İstanbul deplasmanında istediğini almış gibi görünüyor. Sahaya maçın başında yatay bir oyunla çıkan Deplasman takımı, ilk yarı sert oyunuyla da dikkat çekti. 

İlk yarıda 3 sarı kart gören Ankaragücü ilk yarıda net pozisyon bulamadı. Bunun yanında Galatasaray takımı tehlikeli atak konusunda Ankara temsilcisinden fazla üstün gelmiş gibi görünmüyor. Şampiyonlar ligi yenilgilerinden sonra sakatlıklar, kartlar ve takım içindeki anlaşmazlıklar ile uğraşan Galatasaray, bu maçın sinyallerini geçen haftalardan vermişti. Kötü gidişe bu etkilerden dolayı olacak ki reaksiyon gösteremeyen bir takım karşımızda duruyor. "Kimse Fatih Hocayı Suçlamıyor" Alınan kötü sonuçlar neticesinde birkaç maç suçu futbolculara atan bir direktör görmek beni aslına bakarsanız üzdü. Ve medya kuruluşlarının haklı bulduğu bu durumu kimse de tartışmıyor. 

Ocak ayını temizlik vakti olarak gösteren Galatasaray teknik Direktörü Fatih Terim, gidecek ve gelicek Futbolcuların bol olduğu sinyallerini verdi ve artık taraftar gidecek isimleri az çok tahmin ediliyor.  Bakalım bu isimler Ocak ayına kadar ve ocak ayında kadroda nasıl bir iş yapacak.
Okunma : 292

YORUMLAR (0)